פטריציו פאולטי, המאמן שלי

על קיר המקדש בדלפי, יוון, נחרטו שלושה ביטויים. ואחד מהם "דע את עצמך".

לא חשבתי ש 22 שנה מחיי אתאמן אצל אדם אחד, כדי להגשים מטרה כזו,  זה היה בנובמבר 98'.

מאז ולו ליום אחד לא הפסקתי ליהנות מזרם תודעה צלול שמפכה אל חיי. הוא מפכה לו ובונה את אותה בריכה של תודעה צלולה, ואני, כשהמים לא עכורים מדי, יורד וטובל, וברגעי החסד האלה צובר כיוון ברור – להפוך ליותר מודע למה מפעיל אותי ומה מפעיל אותנו, בני האנוש.

לדעת את עצמך טוב לחיים? טוב לשיווק? אלה המפתחות הכי גדולים להתנהגות אנושית, לחיים כמו גם לעסקים.

המאמן שלי הוא פטריציו פאולטי, איטלקי, מרכז האימון שלו נמצא ביערות בפאתי העיר אסיזי והוא עצמו מכשיר קהלים גדולים בכל העולם להדרכה, מוטיבציה וניהול. מדובר על מאות אלפי אנשים.

אני משתדל להודות לאנשים שעוזרים לי להתקדם בחיי, ולפאולטי תרומה נכבדה, אז כמה מלים עליו –

אומרים שהוא קודם כל איש חינוך, ויש המכנים אותו פילוסוף – עם השקפת עולם ברורה על המין האנושי, ולאן עליו להתקדם, מהם הערכים שראויים לכוון אותו, וכיצד עליו לחיות.

הוא גם מדען שהקים מרכז לחקר המוח באסיזי, בניהול דוקטור טל בלבן דותן הישראלית – חברה קרובה – שיוזם, מקדם ומפרסם מחקרים המקדמים את ההבנה שלנו על ההשפעה בין גוף לנפש. פאולטי הוא מקור השראה, אדם שסוחף אנשים רבים בעולם אל השיפור העצמי שלהם.

חלק ניכר מהפרסום שזכה לו פאולטי מגיע בזכות הטכניקה שפיתח – "OMM – דקה אחת של מדיטציה", שיטה שמסייעת במיקוד התפקודים השכליים והרגשיים שלנו, בהרגעה ובכוונון עצמי.

בין הפרוייקטים שיזם במהלך השנים נמנים שיטת חינוך בשם "שיטת החינוך לאלף השלישי";Inner Design Technology , מודל וחזון להתפתחות המין האנושי; המרכז לחקר המוח באסיזי, רשת עולמית של פרויקטים חברתיים (כמו זה הישראלי – "פרויקט נערי האור");

בשנים האחרונות מוביל פטריציו פאולטי מהלך בקנה מידה עולמי להביא מיליארד איש בעולם לתרגל מדיטציית OMM כדרך שמטרתה להפוך את העולם למקום טוב יותר, מקום שניתן לחיות בו, גם בזמנים של אתגרים גדולים לאנושות.

"אם הם ילמדו למדוט, אפילו לדקה, הם יהיו מאושרים יותר, הם יהיו אנשי שלום, והם יהפכו את העולם למקום טוב יותר", הסביר בריאיון איתו.

מעוניינים במידע נוסף אודות פעילויות פטריציו פאולטי?

שלחו לי מסר דרך עמוד זה. 

חיים של שלום
ישעיהו

רוצים לשוחח איתי?

אמרו עליי

הדס רדנסקי, בעלת הדס רעיונות למסיבות, שמוכרת בוובינרים במספרים מרשימים (100,000 – 170,000 ש"ח בסדרה קצרה של 2-3 וובינרים):

"ישעיהו עזר לי לייצר מנגנון וובינר שמייצר ליהיום פי שתיים יותר התעניינות,
פי שתיים יותר הרשמות לוובינרים 
ופי שלוש יותר נוכחים לאורך כל השידור
מה שכמובן משפיע גם על הגדלת הכנסות משמעותית"

הדס רדנסקי

דוא״ל

yesh11111@gmail.com